Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 07.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ACS Serwis Klimatyzacji

    Nasza firma oferuje przede wszystkim profesjonalny serwis klimatyzacji. Serwis urządzeń, instalacji i systemów klimatyzacji komfortu, klimatyzacji przemysłowej, klimatyzacji systemowej oraz klimatyzacji precyzyjnej. Obsługujemy systemy chłodzenia przemysłowego, chłodzenia technologicznego maszyn, urządzeń medycznych, przestrzeni produkcyjnych i handlowych. Konserwujemy, naprawiamy oraz montujemy wymienniki i chłodziarki szaf sterowniczych i klimatyzatory szaf automatyki.

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy osób z doświadczeniem w branży HVAC, zaangażowanymi w pracę, otwartych na nowe wyzwania. W zależności od posiadanych umiejętności i wiedzy na temat urządzeń z zakresu HVAC proponujemy wynagrodzenie, które będzie dopasowane do kwalifikacji kandydata.

    Miejsce pracy: Cała Polska

    Wymagania:

    • Samodzielność w pracy, dyspozycyjność,
    • Znajomość podstaw: elektryki, automatyki, hydrauliki, pracy z układami chłodniczymi,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Brak przeciwwskazań do prac fizycznych oraz prac na wysokościach,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Komunikatywność,
    • Sumienność i chęć do pracy,
    • Mile widziane uprawnienia SEP,
    • Mile widziany certyfikat z F-gazów.
    Oferujemy:
    • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • Telefon służbowy
    • Komputer
    • Samochód służbowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego ACS Serwis Klimatyzacji z siedzibą w Rzgowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ACS Serwis Klimatyzacji z siedzibą w Rzgowie przy ul. Słonecznej 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.