Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych

LEDOX Kelvintech sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Wykonywanie przeglądów oraz napraw urządzeń zainstalowanych u naszych klientów takich jak:

- klimatyzatory typu split, multi split, VRV, VRF,

- urządzenia wentylacyjne m.in. centrale wentylacyjne oraz klimatyzacyjne,

- agregaty wody lodowej,

- klimatyzatory szafowe (schładzarki),

- klimatyzatory precyzyjne

- agregaty chłodnicze i mroźnicze.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • duża samodzielność,

  • znajomość budowy układów sterowania oraz automatyki,

  • prawo jazdy.

To oferujemy

  • stabilność zatrudniania (istniejemy od 30 lat!),

  • wysokie wynagrodzenie w ramach umowy o pracę,

  • 8-godzinny czas pracy

  • dla osób z doświadczeniem w branży oferujemy rewelacyjne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju i ciągłe wyzwania.

Istniejemy na rynku od 1991 roku !!!

Jesteśmy regionalnym liderem w zakresie profesjonalnych usług serwisowych w branży ogrzewanie - wentylacja - chłodnictwo. Serwisujemy urządzenia dużych mocy zainstalowane u naszych klientów przemysłowych, w budynkach usługowych oraz użyteczności publicznej.

Serwisujemy urządzenia wszystkich marek. Posiadamy autoryzacje serwisowe większości producentów dostępnych na rynku. Na chwilę obecną obsługujemy ponad 250 klientów na podstawie umów serwisowych.

Siedziba firmy znajduje się w Lesznie, oddziały we Wrocławiu i Poznaniu. Zatrudniamy ponad 50 osób.

Przewiń do profilu firmy