Logo Pracuj.pl

Serwisant urządzeń

Bitstream Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Bitstream Sp. z o.o.

Mełgiewska 7

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie urządzeń do naprawy wraz z wprowadzaniem dokumentacji serwisowej
  • Diagnostyka usterek urządzeń, naprawa i testowanie po naprawie
  • Kontakt z klientem w kwestiach dotyczących serwisu urządzeń
  • Naprawa serwisowa urządzeń w procesie produkcyjnym oraz poprodukcyjnym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane elektroniczne
  • Znajomość elektroniki oraz komponentów elektronicznych na poziomie zaawansowanym
  • Umiejętność posługiwania się lutownicą, stacją hot-air oraz oscyloskopem
  • Zdolności manualne w zakresie pracy z elementami precyzyjnymi
  • Atutem będzie umiejętność posługiwania się sprzętem do rebalingu układów BGA(mile widziane doświadczenie)

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia: stała podstawa + premie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

BITSTREAM jest wiodącym liderem na rynku polskim w obszarze IT. Specjalizuje się w projektowaniu urządzeń transmisji danych w sieciach optycznych oraz miedzianych. W związku z dalszym rozwojem organizacji poszukujemy osoby kreatywnej oraz ambitnej na stanowisko: Serwisant urządzeń

Profil pracownika

Praca dla osoby o wysokich kwalifikacjach technicznych, wymagająca stałego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Oferta skierowana dla ludzi ambitnych, którzy szukają środowiska motywującego do dalszego rozwoju osobistego .

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref SE/11/2021

Serwisant urządzeń, Mełgiewska 7, Lublin