Serwisant urządzeń - Magazynier - możliwość przyuczenia

4x4 Terenowiec Sp. z o.o.O firmie

3 500‐4 700 zł brutto / mies.
  • Na Załęczu 1D
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

4x4 Terenowiec Sp. z o.o.

Na Załęczu 1D

Kraków

Firma 4x4 Terenowiec Sp. z o.o. czołowy dostawca wyposażenia do pojazdów specjalnych poszukuje osoby na stanowisko Serwisant Urządzeń - Magazynier

Miejsce Pracy: Kraków, Na Załęczu. praca - PN-PT 08:00 - 16:00; w sezonie również sobota jeśli jest taka potrzeba - płatne dodatkowo.

Obowiązki:

  • Naprawa i serwis urządzeń - samochodowe wyciągarki elektryczne , prosta elektronika, - oferujemy szkolenie w tym zakresie, osoba która umie posługiwać się narzędziami, i ma przynajmniej podstawowe pojęcie o serwisowaniu da sobie z tym radę.
  • przyjmowanie towarów na serwis i współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • dbanie o porządek i sprawny proces realizacji serwisu - pilnowanie terminów
  • pomoc przy pracach magazynowych przyjmowanie wydawanie towarów
  • sporządzanie dokumentacji serwisowej i magazynowej

Wymagania:

  • Dokładność i sumienność
  • Zaangażowanie
  • Samodzielność
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Prawo jazdy kat. B
  • „Złota rączka”

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość aktywnego uczestniczenia w rozwoju firmy,
  • możliwość rozwoju zawodowego, awansu
  • multisport

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy