Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant Urządzeń Medycznych

ALLMED AB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pawła z Krosna 7

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • osoba do serwisowania urządzeń medycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub techniczne,

  • prawo jazdy kat.B,

  • umiejętność pracy w zespole i doskonałej organizacji czasu.

Mile widziane

  • znajomość języka obcego,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • umowę o pracę, pełen etat,

  • interesującą pracę w zespole,

  • szkolenia zagraniczne,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • praca od poniedziałku do piątku.