Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant urządzeń - Serwisów Samochodowych i Stacji Kontroli Pojazdów

MAHA SERWIS ELMANOWSKI sp. z o.o.

6 0009 000 brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń

  • przeglądy okresowe, diagnostyka awarii i naprawy

  • montaż wyposażenia stacji kontroli pojazdów, serwisów samochodowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne: elektryk, elektronik lub automatyk

  • znajomość zagadnień związanych z hydrauliką siłową i mechaniką

  • odpowiedzialność, samodzielność

  • umiejętność obsługi komputera

  • prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane:

  • uprawnienia SEP E do 1 kV (uprawnienia pomiarowe i / lub dozorowe będą dodatkowym atutem)

  • uprawnienia konserwatora dźwigników UDT

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat

  • pracę w stabilnej firmie

  • motywacyjny system wynagradzania

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia produktowo-wdrożeniowe

O nas

Autoryzowany serwis urządzeń diagnostycznych i podnośników samochodowych firmy MAHA aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko: Serwisant urządzeń