Oferta pracy

Serwisant urządzeń warsztatowych

LEWOR Sp. Jawna O firmie

4 000‐6 000 zł brutto / mies.
  • Andrespol (pow. łódzki wschodni), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma LEWOR Sp. J. działa w branży motoryzacyjnej od 1993 roku. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem i wyposażeniem serwisów samochodowych. Obsługujemy kilkaset firm w Polsce, przede wszystkim serwisy ogumienia i niezależne warsztaty samochodowe, jesteśmy liczącą się firmą w tych branżach na rynku Polskim.

pełny etat, umowa o pracę!

Opis stanowiska:

Zatrudnimy serwisanta maszyn będących w naszej ofercie takich jak wyważarki i montażownice do kół, podnośniki samochodowe, sprężarki, urządzenia diagnostyczne (JEŻELI POSIADASZ DOŚWIADCZENIE W INNEJ BRANŻY ELEKTRO-MECHANICZNEJ, ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO OBSŁUGI SERWISOWEJ URZĄDZEŃ Z NASZEJ OFERTY). Do docelowych obowiązków serwisanta (PO NABYCIU DOŚWIADCZENIA) należeć będzie min. montaż i uruchomienie w/w maszyn, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, oraz przeglądy okresowe. Praca zarówno w siedzibie firmy jak i poza na ternie całej Polski (wyjazdy jedno czasami wielodniowe). Czas pracy w siedzibie firmy od 8-16, w terenie czas nienormowany.

Wymagania:

Kandydat powinien posiadać prawo jazdy kategorii B. Mile widziane wykształcenie elektroniczne i doświadczenie w zakresie napraw urządzeń elektronicznych. Ponadto mile widziane doświadczenie w zakresie napraw mechanicznych i elektrycznych.

Oferujemy:

Stałą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość dokształcenia się w zakresie wykonywanych obowiązków: kursy elektryczne i konserwatorskie, szkolenia w zakresie działania i naprawy obsługiwanych urządzeń. Stałe, pewne i dobre wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę LEWOR z siedzibą w Andrespolu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Firma LEWOR z siedzibą w Andrespolu przy ul. Grota Roweckiego 11 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy