Ta oferta pracy jest nieaktualna od 281 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant Urządzeń Wentylacyjnych

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 20.06.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AERECO WENTYLACJA Sp. z o.o. - firma z branży wentylacyjnej i pożarowej działająca na rynku B2B, poszukuje do pracy w Dziale Serwis AERECO Wentylacja od zaraz kandydata na stanowisko:

    SERWISANT URZĄDZEŃ WENTYLACYJNYCH
    Miejsce pracy: Lublin
    Zakres geograficzny działania: południowo – wschodnia Polska

    Opis stanowiska:

    • Osoba odpowiedzialna w dziale serwis wentylatorów za przeglądy i naprawy urządzeń, systemów wentylacji, nadzór na etapie wykonawczym instalacji oraz podczas rozruchu. Praca w terenie i w warsztacie.

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne (elektryk z uprawnieniami SEP min do 1 kV)
    • specjalność elektrotechnika lub napędy elektryczne
    • umiejętność czytania i pracy z rysunkiem i schematem elektrycznym oraz dokumentacji technicznej
    • zdolność do pracy na wysokościach
    • praktyczna znajomość obsługi komputera: Autocad, bazy danych, arkusze kalkulacyjne
    • praktyczna znajomość urządzeń niskiego napięcia: falowniki, regulatory obrotów, zabezpieczenia silnikowe, silniki elektryczne
    • prawo jazdy kat. B, gotowość do częstych wyjazdów
    • znajomość języka angielskiego
    • samodzielność, komunikatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na pełny etat, umowa na czas nieokreślony,
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
    • ciekawą pracę w terenie,
    • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
    • możliwość rozwoju i samorealizacji.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV za pomocą Aplikuj.

    Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
    Zapewniamy dyskrecję.