Oferta pracy

Serwisant

Solaris Bus & Coach sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • procesy serwisowania tramwajów firmy Solaris, a w szczególności za prowadzenie obsługi gwarancyjnej.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy przy serwisowaniu pojazdów szynowych / maszyn,

  • wykształcenie min. średnie techniczne ze znajomością mechaniki, elektryki, elektroniki pojazdów,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej,

  • gotowość do pracy zmianowej,

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego,

  • prawo jazdy kat. B,

  • uprawnienia SEP do 1KV,

  • uczciwość, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • podjęcie pracy w ramach spółki córki Solaris Deutschland i zatrudnienie w Lipsku,

  • uczestnictwo w ciekawych projektach,

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Solaris Bus & Coach sp. z o.o. to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na blisko 25-letnim doświadczeniu i 20 000 wyprodukowanych pojazdów, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie. Z myślą o przyszłości, firma wyznacza nowe standardy, dynamicznie rozwijając swoje produkty, zwłaszcza w obszarze elektromobilności. Autobusy elektryczne, trolejbusy i autobusy wodorowe marki Solaris to najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie transportu bezemisyjnego. Pojazdy firmy były wielokrotnie nagradzane za jakość i innowacyjność. Autobus Urbino 12 electric wygrał prestiżowy europejski konkurs „Bus of The Year 2017”. We wrześniu 2018 roku Solaris Bus & Coach sp. z o.o. dołączył do grupy CAF.

Przewiń do profilu firmy