Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

FläktGroup Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Konserwacja urządzeń i instalacji technicznych branży wentylacyjnej

  • Wykonywanie planowych inspekcji i przeglądów

  • Usuwanie awarii i usterek

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (preferowane specjalności: elektryka, mechanika)

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na posługiwanie się dokumentacją techniczną

  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

To oferujemy

  • Stabilne warunki pracy oraz dobre warunki płacowe

  • Bycie częścią organizacji, którą osiąga sukcesy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie, która jest liderem w swojej branży

  • Satysfakcjonującą pracę przy prestiżowych projektach

  • Możliwość rozwoju w przyjaznej atmosferze

  • Dofinansowanie do: karty MultiSport, opieki zdrowotnej

FläktGroup Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy Europejskim Liderem Rynku Inteligentych Energooszczędnych Rozwiązań dla Powietrza Wewnętrznego i Wentylacji Specjalistycznej.

Naszym celem jest bycie wiodącym strategicznym partnerem systemowych rozwiązań przetwarzania powietrza, zapewniającym najwyższe standardy jakości w celu poprawy komfortu, bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia. Chcemy być miejscem, w którym ludzie pracują z dumą!

Przewiń do profilu firmy