Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp .z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Knorr-Bremse jest globalnym liderem w produkcji systemów hamulcowych oraz dodatkowych podsystemów dla pojazdów szynowych i użytkowych. Obecnie zatrudniamy 29 000 pracowników na całym świecie. Od 1905 roku nasze rozwiązania przyczyniają się do zwiększania bezpieczeństwa ludzi na torach i drogach.

W związku z dalszym rozwojem zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Serwisant

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie czynności serwisowych urządzeń Knorr-Bremse w Polsce i za granicą,
  • zbieranie i przygotowanie niezbędnych danych i zasobów technicznych potrzebnych do realizacji bieżących zadań,
  • wsparcie przy uruchomieniach urządzeń,
  • tworzenie raportów serwisowych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne: elektryczne, mechaniczne lub pokrewne,
  • doświadczenie w serwisie lub utrzymaniu ruchu,
  • uprawnienia SEP I i II grupy,
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych,
  • mile widziane uprawnienia F-gazy oraz uprawnienia do prac na wysokościach,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • twórczą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu,
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, nauka języków obcych, świadczenie urlopowe),
  • dodatkowe premie i nagrody.

Zainteresowanych zapraszamy do składania CV za pośrednictwem formularza kontaktowego z dopiskiem w temacie „Serwisant”.

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o. nr KRS: 0000101217 na potrzeby realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się z informacją zamieszczoną na stronie internetowej https://www.knorr-bremse.pl/media/documents/careers/1._Klauzula_informacyjna_RODO_Kariera_Careers.pdf

Ogłoszenie archiwalne