Logo Pracuj.pl

Serwisant

Somfy Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • instalowanie i uruchomienia systemów Smart Home
  • przekazywanie zainstalowanych i uruchomionych instalacji inwestorom i klientom
  • przeprowadzanie ekspertyz reklamowanych produktów u klientów
  • przeprowadzanie napraw reklamowanych produktów u klientów
  • rejestracja wyjazdów ekspertyz w systemie
  • dokumentowanie wyjazdów serwisowych (protokoły serwisowe)
  • sporządzanie listy produktów do napraw
  • dbanie o zapas produktów rotujących w magazynie części zamiennych
  • wparcie techniczne przy tworzeniu pism dla klientów z informacją na temat wyników ekspertyz
  • opieka nad stanami magazynu
  • zlecanie wyjazdów serwisowych dla firm trzecich
  • obsługa telefonu serwisowego („trzecia linia”)

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, np. elektrotechnika, elektronika, automatyka;
  • doświadczenie w zakresie montażu, uruchomienia i konfiguracji produktów firmy Somfy
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • zdolność do ustalania priorytetów i działanie pod presją czasu;
  • umiejętność organizowania pracy własnej;
  • zorientowanie na jak najlepszą obsługę klienta;
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia SEP do 1 kV (dozór i eksploatacja)
  • znajomość programów CRM (SalesForce) i ERP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • szeroki pakiet benefitów: opiekę medyczną Medicover, pakiet Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne itd.
  • profesjonalne szkolenia
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • możliwość otrzymania dodatkowych profitów zależnych od realizowanych celów i zadań

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Somfy od 50 lat tworzy lepszą jakość życia w domach i mieszkaniach. Jesteśmy liderem w kategorii rozwiązań automatyki domowej oraz kluczowym graczem oferującym rozwiązania Smart Home, z oddziałami w 58 krajach. Rozwiązania Somfy gwarantują komfort i bezpieczeństwo, pozwalają oszczędzać energię, a dzięki kompatybilności z ofertą wiodących producentów umożliwiają stworzenie kompleksowego domu w wersji smart.

Somfy Sp. z.o.o obecna na polskim rynku od 25 lat, jest bardzo szybko rozwijającą się organizację z dynamicznym, zgranym zespołem.

Serwisant, Warszawa