Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

Kert Michał Kraszewski

7 5008 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Uruchamianie i testy maszyn w siedzibie firmy

  • Instalacja, uruchomienia u klienta

  • Szkolenie z obsługi maszyn

  • Obsługa gwarancyjna

Nasze wymagania

  • Wymagamy wykształcenia średniego technicznego o kierunku elektrycznym lub mechanicznym

  • Praktycznej znajomości zagadnień z zakresu elektromechaniki i mechaniki

  • Umiejętności diagnozowania i usuwania usterek maszyn elektrycznych i mechanicznych

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami warsztatowymi, takimi jak: wiertarka, szlifierka, suwmiarka

  • wykonywania pomiarów elektrycznych

  • Umiejętność czytania ﴾„prostych”﴿ rysunków technicznych

  • Chęci praktycznego poznania działania maszyn

  • Inicjatywy w działaniu i umiejętności współpracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowości do podróży służbowych krajowych

  • Doświadczenie na stanowisku serwisant

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

  • Szkolenia i możliwość ciągłego rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę

  • Samochód służbowy

KERT, to firma istniejąca już od dwunastu lat. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją maszyn i linii

produkcyjnych do, etykietowania, dozowania i zamykania, wszelkiego rodzaju produktów

spożywczych, chemicznych i farmaceutycznych.

Przewiń do profilu firmy