Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

Sewerin Sp. z o.o.

3 5005 000 brutto / mies.
  • Twórcza 79L, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twórcza 79L

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało wykonywanie napraw serwisowych i regulacji sprzedawanych urządzeń elektronicznych i realizacja obsługi klientów w tym zakresie wraz z prowadzeniem związanej z tym dokumentacji (karty z napraw/przeglądów, faktury sprzedaży, zgłoszenia reklamacyjne).

Nasze wymagania

  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie, w stopniu biegłym (jest to podstawowy język komunikacji biznesowej z kontrahentami)

  • wykształcenie min. średnie – technik elektronik (wymagana umiejętność czytania schematów, lutowania)

  • doświadczenie w zakresie metrologii będzie atutem

  • wymagane kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (serwis urządzeń elektronicznych)

  • biegła obsługa komputera w zakresie obsługi pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w stopniu komunikatywnym (szkolenia są prowadzone w języku angielskim)

  • zdolności manualne

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • komunikatywność i otwartość

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

Oferujemy ciekawą pracę, zatrudnienie w oddziale firmy o 80 letniej tradycji na rynku międzynarodowym, możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych umiejętności oraz dobre warunki.

Firma działająca w branży dóbr inwestycyjnych poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Serwisant

Adres siedziby: Warszawa, ul. Twórcza 79L/1

Przewiń do profilu firmy