Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

C.C. JENSEN Polska Sp. z o.o

  • Ludwinowska 17, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Ludwinowska 17

Warszawa

Twój zakres obowiązków

uruchamianie, serwisowanie i naprawy przemysłowych filtrów bocznikowych

budowanie dobrych relacji i zapewnienie klientom doskonałej jakości obsługi

Nasze wymagania

  • wykształcenie mechaniczno-elektryczne

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w utrzymaniu ruchu, serwisie maszyn

  • płynna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • dyspozycyjność : gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski

  • prawo jazdy kategorii B

  • wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • aktualne uprawnienia SEP

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie

  • gruntowne szkolenie w fabryce w C.C.JENSEN w Danii oraz w oddziale w Polsce

  • przyjazną atmosferę

  • dobre wynagrodzenie

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma C.C. JENSEN Polska Sp. z o.o jest oddziałem duńskiego producenta przemysłowych systemów filtracji olejów C.C.JENSEN A/S - globalnego lidera w pielęgnacji oleju przemysłowego od prawie 70lat. Jeśli chcesz pracować w międzynarodowym środowisku, zdobyć wiedzę i doświadczenie w nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych - wyślij swoje CV.

Przewiń do profilu firmy