Logo Pracuj.pl

Serwisant

AQUAPOLIS sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa techniczno-serwisowa produktów firmy
  • Zapewnienie wsparcia technicznego klientom w sytuacjach awaryjnych
  • Przyjęcie zleceń od klientów dotyczące problemów serwisowych
  • Wykonywanie napraw serwisowych w siedzibie firmy
  • Rozliczania napraw, kontrola terminów napraw, kontrola stanów magazynowych towaru serwisowego
  • Tworzenie raportów w zakresie zrealizowanych zadań
  • Formułowania wniosków serwisowych, reklamacje producentom, zamawianie części zamiennych
  • Współpraca z działem sprzedaży oraz z działem zakupów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: mechatronika, elektrotechnika, automatyka, elektronika przemysłowa)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Dobra znajomość obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office (Outlook, Excel, Word)
  • Doświadczenie w diagnostyce i naprawie sprzętu AGD, RTV
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych
  • Wysoka kultura osobista, samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w działaniu
  • Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV (mile widziane)

To oferujemy

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość wdrażania swoich kreatywnych pomysłów
  • Przyjazną i partnerską atmosferę w pracy
  • Profesjonalne narzędzia pracy

O nas

Od ponad 20 lat Aquapolis jest liderem i uznanym ekspertem na rynku sprzedaży sprzętu basenowego i pokrewnego. Monitorujemy rozwój technologii i pojawianie się nowych produktów w dziedzinie biznesu basenowego. Daje nam to możliwość pozostania najlepszymi i możliwość oferowania naszym Klientom wyjątkowo wysokiej jakości i nowoczesnego sprzętu do użytku prywatnego i publicznego.

Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu najlepszego produktu i

usługi. Jesteśmy liderami, ponieważ pracujemy tylko z liderami!

Firma Aquapolis dostarcza produkty wyłącznie od czołowych światowych producentów z czołowych krajów świata: Anglii, Włoch, Hiszpanii, Izraela, Turcji, Kanady, USA, Chin itp.

Obecnie wraz z dynamicznym się rozwojem firmy otwieramy oddział w Polsce i poszukujemy ambitnego serwisanta, który dołączy się do naszej rodziny i będzie się rozwijać razem z nami.

Serwisant, Warszawa