Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

ANIMA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Arrasowa 14
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ANIMA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Arrasowa 14

Warszawa

Mała firma o ugruntowanej pozycji na rynku zaopatrująca instytuty naukowe, uczelnie wyższe i prywatne firmy w sprzęt medyczno-laboratoryjny (systemy klatek indywidualnie wentylowanych, komory laminarne, systemy do utrzymywania ryb, zmywarki przemysłowe, autoklawy i wiele innych).

Serwisant

Opis stanowiska:

Poszukiwana osoba będzie zajmowała się naprawami, przeglądami okresowymi, kalibracją oraz instalacją sprzedawanych przez nas urządzeń. Miejsce pracy to głównie Warszawa i okolice, ale także inne miasta w Polsce. Praca wiążąca się z wyjazdami służbowymi, średnio 1-2 dni w tygodniu.

Wymagania:

Pożądana jest znajomość zagadnień z dziedziny elektryki, mechaniki, hydrauliki, pneumatyki lub zdolność i chęć ich opanowania w krótkim czasie oraz posiadanie ogólnych zdolności manualnych.

Szukamy człowieka z pasją, zapałem do pracy, lubiącego pracę z urządzeniami mechanicznymi, pozytywnie nastawionego do życia i gotowego na wyzwania.

Konieczne jest posiadanie prawa jazdy oraz znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (szkolenia, instrukcje obsługi i montażu, korespondencja z producentem).

Oferta:

  • Oferujemy pracę w firmie o niekorporacyjnym charakterze, wśród młodych i zmotywowanych ludzi.
  • Gwarantujemy umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym, laptop, telefon, samochód służbowy (wyłącznie do wyjazdów służbowych), opiekę medyczną w Medicover.
  • Zapewniamy niezbędne szkolenia krajowe i zagraniczne oraz wsparcie zespołu.

Ogłoszenie archiwalne