Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

EKO-BHL SP. Z O.O.

5 5008 300 brutto / mies.
  • Połczyńska 89
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Połczyńska 89

Warszawa

Firma EKO-BHL jest kontynuacją rodzinnego biznesu Państwa Tuszko założonego w 1942 r. Od 30 lat firma jest związana z technologią malowania proszkowego. Oferuje kompleksową obsługę lakierni proszkowych, dobór urządzeń  oraz akcesoriów do malowania proszkowego. Zapewniając przy tym dostawę do zamawiającego, rozruch mechaniczny, rozruch technologiczny, szkolenie z obsługi i nadzoru technologicznego.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:

Serwisant

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów/konserwacji oraz instalacji maszyn na terenie całej polski
  • Diagnozowanie oraz naprawa maszyn i urządzeń w siedzibie firmy oraz u klientów
  • Wsparcie techniczne (email, telefon) obecnych klientów firmy
  • Uruchamiania nowych prostych systemów automatyki
  • Gotowość na częste podróże służbowe na terenie całej Polski

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Preferowane wykształcenie techniczne ( w zakresie automatyki, elektryki, mechatroniki)
  • Umiejętność diagnostyki urządzeń i prewencji w automatyce przemysłowej,
  • Znajomość podstaw elektryki i pneumatyki
  • Umiejętność czytania schematów elektro-pneumatycznych
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywna znajomość j. Angielskiego
  • Mile widziane aktualne uprawnienia SEP
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność

Z naszej strony oferujemy:

  • Możliwość zdobywania wiedzy i doskonalenia umiejętności technicznych
  • Zdobywanie wiedzy z zakresu technologii malowania proszkowego
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy we wszystkie niezbędne narzędzia
  • Współpraca z międzynarodowymi koncernami
  • Współpraca z krajowymi liderami na rynku polskim
  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku od 30 lat, będącej  dystrybutorem szwajcarskiego producenta Gema, urządzeń do malowania proszkowego.
  • Uczestnictwo w nietypowych i zaawansowanych projektach

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne