Logo Pracuj.pl

Serwisant - wdrożeniowiec IT

Talex S.A.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja / wymiana sprzętu komputerowego
  • Instalacja, reinstalacja, aktualizacja systemów operacyjnych oraz programów użytkowych
  • Relokacja sprzętu komputerowego
  • Inwentaryzacja
  • Diagnostyka, konserwacja i naprawa sprzętu komputerowego

Nasze wymagania

  • Znajomość budowy komputera oraz zagadnień IT
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć zdobywania i pogłębiania wiedzy
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • przyjazna atmosfera
  • możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery
  • dostęp do zaawansowanych technologii
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pierwszeństwo w rekrutacji na stanowiska stałe

Dział serwisu świadczy usługi wsparcia technicznego bezpośrednio u klienta. Poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem, jak i takich, które chciałyby dopiero sprawdzić swoje możliwości, chętnych do pogłębiania wiedzy i niebojących się wyzwań.

Obecnie poszukujemy osób, jako wsparcie zespołów serwisowych przy projektach realizowanych dla naszych klientów. Ze względu na szeroki zakres prac, jaki świadczymy możemy zaoferować pracę zarówno osobom bez doświadczenia, jak i z już zdobytym doświadczeniem w branży IT.

Aktualne oferty pracodawcy
DS/06/2021_POZ

Serwisant - wdrożeniowiec IT, Poznań