Serwisant wentylacji i klimatyzacji

Thermex Serwis Sp. z o.o.O firmie

Thermex Serwis Sp. z o.o.

Piotra Wysockiego 6A

Warszawa

 zajmuje się konserwacją i naprawą urządzeń klimatyzacji i wentylacji w obiektach wielkopowierzchniowych (przede wszystkim super i hipermarkety).
Szczegóły na stronie www.thermex-serwis.pl

SERWISANT WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

Opis stanowiska:

  • serwisowanie i naprawa urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na terenie całej Polski

Wymagania:

  • znajomość branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej (warunek konieczny – oczekujemy doświadczenia w serwisie klimatyzacji)
  • uprawnienia f-gazowe i SEP do 1kV
  • czynne prawo jazdy
  • stan zdrowia pozwalający na prace na wysokości pow. 3m
  • gotowość do częstych wyjazdów  służbowych

Oferujemy:

  • pracę w jednej z największych firm w branży
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj teraz
znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy