Serwisant wentylacji

KMB GRUPA Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

4 000‐6 000 zł brutto / mies.

KMB GRUPA Sp. z o.o. Sp. K.

Wołowska 18

Wrocław

Opis stanowiska:

  • Serwisowanie urządzeń wentylacji mechanicznej różnych producentów
  • Diagnozowanie usterek i awarii urządzeń wentylacyjnych
  • Wykonywanie napraw i bieżących przeglądów urządzeń wentylacyjnych w tym m.in. central, kurtyn, wentylatorów, wentylacji pożarowej i oddymiania
  • Realizacja montaży i uruchomień

Wymagania:

  • Umiejętność diagnozowania usterek urządzeń wentylacyjnych oraz ich usuwania,
  • Znajomość zagadnień oraz chęć poszerzania wiedzy z zakresu HVAC,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Doświadczenia w serwisowaniu wentylacji na dużym obiekcie.
  • uprawnienia SEP do 1kV - Eksploatacja

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w młodym, przyjaźnie nastawionym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • kartę multisport
  • wynagrodzenie 4- 6 tys. brutto
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy