Oferta pracy

Veolia Energia Warszawa

Serwisant węzłów cieplnych

Veolia Energia WarszawaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna 19 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowej eksploatacji obiektów ciepłowniczych w zakresie urządzeń i instalacji cieplnych, urządzeń elektrycznych i automatycznej regulacji.

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji, wymiany, budowy i ewentualnych napraw urządzeń i instalacji cieplnych, elektrycznych i automatycznej regulacji w obiektach ciepłowniczych oraz w budynkach.

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych i sporządzanie dokumentacji związanej z pomiarami w obiektach ciepłowniczych i w budynkach, wykonywanie pomiarów i napraw elektronarzędzi będących na wyposażeniu pracowników.

  • Dokonywanie nastaw urządzeń automatycznej regulacji, sprawdzanie poprawność instalacji kontrolno-pomiarowych.

  • Analiza usterek, sprawdzanie zasadności i usuwanie przyczyny zgłoszonych reklamacji, rozwiązywanie problemów technicznych.

  • Uruchamianie i wyłączanie obiektów ciepłowniczych.

  • Kontrolowanie parametrów pracy urządzeń ciepłowniczych.

  • Odczytywanie wskazań urządzeń kontrolno-pomiarowych.

  • Wykonywanie innych zadań w węzłach cieplnych w zależności od potrzeb.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: zawodowe techniczne (sanitarne/ elektromonter/ mechatronik).

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze: praca przy eksploatacji urządzeń elektrycznych i automatycznej regulacji pracy instalacji sanitarnych.

  • Uprawnienia energetyczne typ “E” gr.. I do 1 kV oraz gr II.

  • Znajomość eksploatacji obiektów ciepłowniczych.

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Tak się u nas pracuje