Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant wideodomofonów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Handlowa Wena

    Producent wiodącej na rynku marki wideodomofonów VIDOS poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • Dokonywanie bieżących napraw sprzętów przesłanych do serwisu
    • Testowanie nowych urządzeń
    • Rejestrowanie sprzętu przesłanego do serwisu
    • Przygotowywanie wysyłek naprawionych urządzeń
    • Wsparcie głównego technika w codziennych zadaniach

    Wymagania:

    • Znajomość podstaw elektroniki
    • Umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym (mierniki, oscyloskopy, generatory)
    • Umiejętność posługiwania się sprzętem lutowniczym
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Odpowiedzialność za terminowe realizowanie powierzonych zadań
    • Sumienność i dokładność
    • Chęć do uczenia się

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Zapewniamy przyuczenie do pracy na naszych urządzeniach
    • Komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.