Ta oferta pracy jest nieaktualna od 106 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant

  • wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-07-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Producent stolarki otworowej, w związku z rozwojem działalności,
    poszukuje pracownika w dziale sprzedaży na stanowisko:
    Serwisant

    Zakres obowiązków:

    • Naprawa, regulacja/konserwacja drzwi zewnętrznych
    • Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna zgłoszeń reklamacyjnych
    • Dokumentowanie przeprowadzanych prac
    • Utrzymywanie dobrej relacji z klientami

    Wymagane kwalifikacje:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku serwisanta stolarki otworowej lub w montażu
    • Prawo jazy kategorii B
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
    • Dopuszczalna możliwość współpracy z osobą posiadającą działalność gospodarczą
    • Samochód i telefon,
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku "Aplikuj" poniżej.