Oferta pracy

Serwisant

EHRLE Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
EHRLE Sp. z o.o.
poszukuje osoby na stanowisko:
SERWISANTNumer ref.: Nr ref. 02/10/2020

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne
  • min. 2-letnie doświadczenie w serwisie urządzeń
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętności techniczne i wiedza w zakresie hydrauliki i hydrauliki ciśnieniowej
  • umiejętność korzystania ze schematów elektrycznych i hydraulicznych
  • gotowość do pracy terenowej i pod presją czasu
  • umiejętność podejmowania decyzji i samodzielność
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • dyspozycyjność - kwalifikacje w zakresie eksploatacji w I, II i III grupie będą dodatkowym atutem - mile widziana znajomość techniki grzewczej

Zakres obowiązków:

  • diagnoza techniczna, identyfikowanie awarii i przyczyn ich powstania
  • wykonywanie serwisu, przeglądów i napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń znajdujących się w ofercie spółki u klientów na terenie województwa wielkopolskiego
  • odpowiedzialność za powierzone zadania i mienie - sumienne prowadzenie dokumentacji serwisowej (protokoły napraw, raporty, stany magazynowe)

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej
  • pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • niezbędne narzędzia pracy
Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem.
Prosimy o dopisek numeru referencyjnego.

Telefonicznie informacji nie udzielamy. Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy