Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

RENAC POWER TECHNOLOGY CO., LTD

6 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w prawidłowej instalacji i konfiguracji falowników (telefonicznie, mailowo, praca w terenie)

  • Tworzenie i tłumaczenie instrukcji dotyczących rozwiązania danego problemu (zapewnione wsparcie działu technicznego Renac)

  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla dystrybutorów i instalatorów

  • Aktualizacja oprogramowania falowników

  • Udział w szkoleniach organizowanych przez dział techniczny Renac

  • Przygotowywanie raportów z wykonanej pracy

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym (bezpośredni kontakt z działem technicznym w Chinach)

  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane kwalifikacje SEP typu D i E

  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Wysoka kultura osobista i samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Kontakt z najnowszymi technologiami

  • Szkolenia i możliwość dalszego rozwoju

  • Swobodę i elastyczność w działaniu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w EUR na kontrakcie B2B

  • Uwaga! Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

O nas

RENAC Power jest wiodącym producentem falowników fotowoltaicznych, systemów magazynowania energii i deweloperem inteligentnych rozwiązań energetycznych. Nasze osiągnięcia obejmują ponad 10 lat oraz cały łańcuch wartości. Nasz oddany zespół ds. Badań i Rozwoju odgrywa kluczową rolę w strukturze firmy, a nasi inżynierowie nieustannie prowadzą badania, opracowują, przeprojektowują i testują nowe produkty i rozwiązania, mając na celu stałą poprawę ich wydajności.

W związku z rozbudową naszego działu technicznego w Polsce, poszukujemy Serwisanta - Technical Support Specialist.

Praca na terenie całej Polski/ Home Office.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.