Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

Baumalog Sp. z o.o

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Szybkie reagowanie na awarie.

  • Sprawne identyfikowanie i skuteczne usuwanie awarii w zakresie elektroniki oraz automatyki przemysłowej.

  • Wykonywanie prac konserwacyjnych oraz remontowych maszyn i urządzeń u klienta.

  • Montaż maszyn z wcześniej przygotowanych zespołów wg. dokumentacji technicznej u Klienta.

  • Praca na terenie trzech województw.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znajomości rysunku technicznego.

  • Umiejętność korzystania ze schematów mechanicznych i elektrycznych.

  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

  • Praktyczna umiejętność naprawy urządzeń automatyki przemysłowej.

  • Dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu przy utrzymaniu najwyższej jakości pracy.

  • Znajomość zagadnień z zakresu, automatyki, mechaniki, pneumatyki.

  • Angielski na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i perspektywę długofalowej współpracy.

  • Możliwość rozwoju poprzez ciekawą pracę w firmie realizującej własne pomysły i projekty.

  • Możliwość samorealizacji, rozwoju oraz wdrażania własnych pomysłów.

  • Przeszkolenie w zakresie wiedzy o produkcie i wsparcie ze strony firmy.

  • Atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Jesteśmy firmą inżynierską produkującą automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu.

Działając zgodnie z przysłowiem „od pomysłu do przemysłu” jesteśmy odpowiedzialni za tworzenie koncepcji, konstrukcję, wytwarzanie oraz uruchomienie tworzonych przez nas systemów magazynowych.

Zapraszamy na: www.baumalog.pl

Przewiń do profilu firmy