Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

BANIECZKA S.A.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • • Serwis wyrzutników (czyszczenie, regeneracja, zakup, programowanie itp.);

  • • Serwis urządzeń takich :

  • o regeneracja pomp (Hawk,Cat, Interpump)

  • o regeneracja pomp ( antyfrostowych, osmozowych itp.)

  • o regeneracja silników w/w pomp

  • • Wymiana i regulacja urządzeń na myjniach

  • • Drobne serwisy:

  • a) likwidowanie wycieków,

  • b) awarie urządzeń, wymiany itp.

  • c) dobór części zamiennych i zamienników

  • d) regulacje urządzeń (kolumny zmiękczające, układ osmatyczny, układ podgrzewania podłogowego

  • e) dobór zestawów naprawczych do myjni

  • f) rozmrażanie myjni

  • • Serwis elektryczny

  • a) pomiary okresowe (elektryczne jeżeli będą potrzebne)

  • b) naprawa oświetlenia myjni,

  • c) wymiana uszkodzonych zabezpieczeń elektrycznych ( bezpieczniki, zabezpieczenie różnicowe itp.)

  • • Call center dla pracowników technicznych i menadżerów firmy Banieczka.

  • a) pomoc telefoniczna przy usunięciu awarii myjni

  • Dodatkowo jeżeli będzie taka potrzeba.

  • - modernizacje / serwis oświetlenia;

  • - montaż terminali płatności;

  • - inwentaryzacja osprzętu myjni - chodzi tu o rzeczy zużywające się po to aby stworzyć listę części zamiennych oraz zestawów naprawczych. Jak również - dla każdej myjni inwentaryzacja długości węży i rozmiarów końcówek - w przypadku awarii wiadomo co wziąć z magazynu;

  • - serwisy okresowe (wymiany olejów, filtrów, membran osmozy itp);

Nasze wymagania

  • minimum 4-latnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość obsługi komputera

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

  • umiejętności organizacji pracy własnej, umiejętność ustalania priorytetów

  • samodzielność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • pozytywne nastawienie i chęć do udzielania pomocy

  • umiejętność pracy w zespole

  • otwartość na naukę nowych rzeczy

  • Mile widziane uprawnienia SEPowskie / energetyczne

  • Aktywne prawo jazdy co najmniej kategorii B

To oferujemy

  •  Ciekawą pracę w dynamicznym i zaangażowanym zespole

  •  Nowoczesne i dobrze wyposażone środowisko pracy

  •  Uczestnictwo w rozwoju i dalszym dynamicznym wzroście największej sieci samoobsługowych myjni samochodowych w Polsce

  •  Satysfakcjonujące wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  •  Dużą swobodę w podejmowaniu decyzji i planowaniu własnej pracy

  •  Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach

O nas

Banieczka S.A. jest firmą prowadząca sieć samoobsługowych myjni samochodowych w Polsce.