Logo Pracuj.pl

Serwisant

ROOVEE S AO firmie

5 000–5 500
brutto / mies.
  • Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Twój zakres obowiązków

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie serwisowanie, ładowanie, utrzymywanie w porządku oraz relokacja rowerów miejskich na terenie Włocławka (do listopada 2022). Praca w pełnym wymiarze godzin w sezonie rowerowym. Okres próbny umowa zlecenie.

Nasze wymagania

Wymagamy:

- prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),

- doświadczenie w serwisowaniu rowerów,

- dyspozycyjność.

Więcej szczegółów dotyczących ogłoszenia uzyskać można pod numer telefonu 536 513 863 (P. Dariusz Kopczyński)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z wyrażonymi zgodami i klauzulą:

To oferujemy

Oferujemy:

- umowę o pracę po okresie próbnym

- służbowy samochód do relokacji i transportu rowerów,

- przeszkolenie z zakresu obsługi systemu rowerów miejskich.

Praca od czerwca 2022

O nas

Firma Roovee S.A., zajmująca się rozwiązaniami w zakresie systemów rowerów miejskich, w związku z dynamicznym rozwojem na rynku krajowym poszukuje osoby na stanowisko serwisant rowerów miejskich.

Serwisant, Włocławek