Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

NOELDORG SERVICE

3 4007 400 brutto / mies.
  • Włocławek

    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż, konserwacja i serwis systemów alarmowych i monitoringu w firmach oraz u odbiorców indywidualnych

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych

  • Diagnostyka, przeglądy i naprawa maszyn

  • Naprawa i modernizacja linii produkcyjnych

  • Wdrożenia systemów automatyki i sterowania

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i dyspozycyjność

  • chęć nauki i otwartość na wiedzę

  • posiadanie umiejętności pracy w grupie jak i samodzielnie

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • możliwość rozwoju - szkolenia specjalistyczne

  • niezbedne narzędzia do pracy (w tym odzież robocza, telefon, komputer, samochód służbowy dla samodzielnych monterów)

  • pracę w przyjaznym zespole

  • bezpłatny dowóz do miejsca pracy

O nas

NOELDORG SERVICE w związku z rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko elektromontera, mechanika, elektryka, serwisanta systemów alarmowych, serwisanta systemów CCTV. Nie masz doświadczenia ale masz chęć nauki i rozwoju? Złóż CV. Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw.