Oferta pracy

Serwisant

GIA Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma GIA Polska zajmująca się wyposażaniem stacji i serwisem urządzeń oraz systemów komputerowych na stacjach paliw zatrudni pracownika na stanowisko:

SerwisantNumer ref.: (woj. dolnośląskie)

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby pracującej na stanowisku serwisanta należy między innymi:

  • wykonywanie okresowych przeglądów technicznych
  • instalacja sprzętu i urządzeń
  • kontrola stanu technicznego sprzętu i urządzeń
  • diagnozowanie uszkodzeń
  • wykonywanie napraw bieżących i gwarancyjnych w określonych czasach reakcji
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • raportowanie do przełożonych
  • szkolenie w zakresie obsługi sprzętu i urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (elektronika, informatyka, elektryka)
  • prawo jazdy kat B
  • uprawnienia SEP 1kV mile widziane
  • znajomość podstawowych zagadnień hydraulicznych, elektrycznych i elektronicznych
  • znajomość środowiska DOS, Windows
  • znajomość serwisu systemów kasowych, komputerów, urządzeń fiskalnych mile widziana
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • gotowość wykonywania prac poza miejscem zamieszkania
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • narzędzia i środki niezbędne do wykonywania pracy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej, ponad 20 letniej pozycji na rynku
  • przeszkolenie
  • dofinansowanie do wypoczynku letniego
  • pracę w profesjonalnym zespole
  • kompletne ubranie robocze
  • coroczna podwyżka inflacyjna

Oferty (CV) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji prosimy przesyłać  za pomocą przycisku aplikuj.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy