Oferta pracy

Serwisant

YUDO POLAND SP Z O OO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Firma YUDO POLAND Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko
Serwisant
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • Kontakt z klientem (mailowy, telefoniczny)
  • Serwis układów gorąco kanałowych
  • Doradztwo techniczne w zakresie użytkowania i serwisowania systemów YUDO zarówno na odległość jak i w siedzibie klienta
  • Przeprowadzanie napraw zleconych przez klientów oraz innych czynności serwisowych układów YUDO
  • Sporządzanie dokumentacji serwisowej
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami w zakresie obsługi dotyczącej systemów YUDO

Oferujemy:

  • Prace w dynamicznej rozwijającej się na rynku europejskim firmie
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zapewniamy:

  • Szkolenia, podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Samochód służbowy, telefon i laptop

Oczekiwania:

  • Podstawowa znajomości urządzeń i zagadnień z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Doświadczenie w pracy jako serwisant urządzeń technicznych, pracownik działu utrzymania ruchu lub pracownik działu technicznego w firmach produkcyjnych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość na częste podróże po Polsce
  • Znajomości języka angielskiego
  • Mile widziane uprawnienia SEP 1kV
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z formami wtryskowymi

Kandydatury prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy