Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

YUDO POLAND SP. Z O. O.O firmie

  • Północna 15/19, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

YUDO POLAND SP. Z O. O.

Północna 15/19

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientem (mailowy, telefoniczny)

  • Serwis układów gorąco kanałowych

  • Doradztwo techniczne w zakresie użytkowania i serwisowania systemów YUDO zarówno na odległość jak i w siedzibie klienta

  • Przeprowadzanie napraw zleconych przez klientów oraz innych czynności serwisowych układów YUDO

  • Sporządzanie dokumentacji serwisowej

  • Współpraca z pozostałymi pracownikami w zakresie obsługi dotyczącej systemów YUDO

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość urządzeń i zagadnień z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Doświadczenie w pracy jako serwisant urządzeń technicznych, pracownik działu utrzymania ruchu lub pracownik działu technicznego w firmach produkcyjnych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość na częste podróże po Polsce

  • Znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane uprawnienia SEP 1kV

To oferujemy

  • Prace w dynamicznej rozwijającej się na rynku europejskim firmie

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia, podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Samochód służbowy, telefon i laptop