Oferta pracy

Serwisant

eService Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny za:

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi serwisowej klientom Spółki

  • opieka serwisowa nad powierzoną pulą urządzeń/zestawów terminalowych POS

  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów z działaniem urządzeń

  • instalacje zestawów POS

  • demontaż zestawów POS

  • prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi systemu operacyjnego MS Windows oraz praktyczna znajomość zagadnień z zakresu budowy sprzętu komputerowego

  • podstawowa znajomość zasad funkcjonowania urządzeń elektronicznych

  • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych TCP/ IP / LAN / WAN / SSL / VPN

  • wykształcenie minimum średnie (preferowany profil techniczny: elektronika, informatyka, telekomunikacja)

  • podstawową do rozpoczęcia współpracy jest posiadanie przez Kandydata własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej zarejestrowania

  • prawo jazdy kategorii B + własny samochód

  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji i udziału w szkoleniach w Centrali Spółki

  • umiejętność sprawnej organizacji pracy własnej

  • umiejętność sprawnego diagnozowania usterek

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie serwisowania systemów POS oraz systemów fiskalnych

  • certyfikaty i szkolenia z zakresu systemów operacyjnych i sieci informatycznych

To oferujemy

  • pakiet szkoleń technicznych

  • niezbędne narzędzia pracy

  • dostęp do wiedzy i doświadczenia specjalistów

  • udział we wdrażaniu najnowszych technologii z zakresu elektronicznych usług płatniczych

  • atrakcyjne warunki finansowe

Zadbaj o swój rozwój - korzystaj z międzynarodowych doświadczeń eService i Grupy EVO Payments International.

Jesteśmy liderem rynku płatności elektronicznych, dostawcą nowoczesnych i niezawodnych usług, z których korzystają klienci w Polsce i 10 krajach Europy.

Od ponad 20 lat budujemy i wdrażamy innowacyjne usługi płatnicze, tworząc dla naszych klientów przyjazny i bezpieczny świat płatności bezgotówkowych.

Nasze doświadczenie i kompetencje sprawiają, że dysponujemy unikalnymi, certyfikowanymi rozwiązaniami technologicznymi, gwarantującymi najwyższą jakość usług i serwisu.

To dzięki nim jesteśmy największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej i najchętniej wybieranym dostawcą usług płatniczych w programie Polska Bezgotówkowa.

Czekamy na Ciebie już dziś.

Przewiń do profilu firmy