Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

PETROLEO DIESEL MANAGEMENT SYSTEM SP. Z O.O.

  • Słubicka 18, Stare Miasto, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + prowizja

Słubicka 18

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Serwisant, Doradca Klienta. Serwis i montaż systemów zarządzania Paliwem

  • Montaż systemów zarządzających układem dystrybucyjnym paliwa

  • Montaż pomp, liczników i innych elementów układu dystrybucyjnego paliwa

  • Serwis urządzeń i elementów układu dystrybucyjnego. Usuwanie usterek i konserwacje urządzeń i systemów

  • Organizacja serwisów i części niezbędnych do realizacji serwisów.

  • Analiza zgłoszeń serwisowych

  • Wsparcie techniczne dla Klientów i zespołu sprzedazy.

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad montażu i serwisowania urządzeń. Nie jest wymagane doświadczenie w znajomosci układów dystrybucyjnych paliwa.

  • Praktyczne umiejętności techniczne, naprawcze, remontowe.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika, elektryka

  • Umiejętność wdrażania własnych pomysłów

  • Ogólna wiedza z zakresu mechaniki, hydrauliki, ślusarstwa, elektryki.

  • Oczekujemy zaangażowania i chęci, resztę wiedzy przekażemy w trakcie wspólnej realizacji prac serwisowych.

  • Oczekujemy zdolności do nauki obsługi aplikacji komputerowych oraz aplikacji mobilnych.

  • Zapraszamy do współpracy

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży paliwowej

  • Elastyczny czas pracy w atmosferze wzajemnego szacunku do pracy, klientów i czasu pracy.

  • Ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Poszukujemy nowych pracowników z uwagi na ilość otrzymywanych zlecen.

  • Kontakt [email protected]

O nas

Posiadamy blisko 20-letnie doświadczenie w branży paliwowej. Jesteśmy producentem sytemu zarządzania paliwem Diesel Management System, którego użytkownikami jest blisko 1000 podmiotów. Obsługujemy lotniska, huty, firmy transportowe i stale powiększamy grono naszych stałych Klientów. Jesteśmy specjalistami w zarządzaniu paliwem.

www.petroleo.pl