Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

GERA sp. z o.o.

4 5006 500 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i serwisowanie urządzeń grzewczych

  • uruchomienia nowych urządzeń, naprawy, konserwacje itp.

  • prace monterskie

  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

  • bieżąca obsługa techniczna obiektów (hali produkcyjnych)

  • obsługa awarii w obiektach (halach produkcyjnych) Klienta

  • obsługa serwisowa w zakresie: utrzymania, eksploatacji, oględzin, przeglądów i wymiany kotłów

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość zagadnień elektrycznych oraz hydraulicznych

  • umiejętność czytania podstawowych schematów elektrycznych

  • prawo jazdy kat. B

  • dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu (samochód, narzędzia)

  • uprawnienia energetyczne i gazowe (w przypadku braku uprawnień, pracownik zostanie skierowany na szkolenie)

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju, fachowe szkolenia, kursy specjalistyczne

  • niezbędne narzędzia pracy m.in. samochód służbowy, telefon komórkowy, urządzenia specjalistyczne, pomiarowe

  • dofinansowanie zajęć sportowych (karta Multisport)

O nas

Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, a nasze doświadczenie sięga początku lat 2000. Od tego czasu wytrwale zdobywamy umiejętności i wiedzę niezbędną przy montażu, eksploatacji i serwisowaniu nowoczesnych urządzeń grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.