Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

TESLA PAWEŁ SZLACHTOWSKI

4 0007 700 brutto / mies.
  • Tarnogajska 8, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Tarnogajska 8

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Serwisowanie i wykonywanie instalacji niskoprądowych, w szczególności:

- systemów monitoringu,

- systemów alarmowych,

- domofonów i wideodomofonów,

- systemów TV zbiorczej,

- systemów kontroli dostępu,

- dojazdy do klienta - do dyspozycji samochód służbowy

Praca w godz.: 8:00-16:00.

Nasze wymagania

  • mile widziane kierunkowe wykształcenie: minimum zasadnicze zawodowe techniczne

  • staż pracy: mile widziane doświadczenie w branży,

  • prawo jazdy kat. B - do dyspozycji samochód służbowy - dojazdy do klienta

To oferujemy

  • Po okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony

  • Miejsce wykonywania pracy: Wrocław i najbliższe okolice

  • możliwość przyuczenia / wdrożenia pracownika

  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. : 8:00-16:00

O nas

Jesteśmy firma z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży systemów niskoprądowych. Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju systemach zabezpieczeń elektronicznych, TV zbiorczej naziemnej oraz satelitarnej, systemach domofonowych i wideodomofonowych także wielolokatorskich. Usługi świadczymy we Wrocławiu i okolicach. Zajmujemy się zarówno wykonywaniem instalacji od podstaw, jak i serwisowaniem oraz konserwacją istniejących instalacji.