Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

Dysten Sp. z o.o.

  • Grunwaldzka 91, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Grunwaldzka 91

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zgłoszeń serwisowych zgodnie z wymaganym czasem reakcji

  • tworzenie dokumentacji serwisowej

  • konsultacje telefoniczne dla klientów

  • współpraca z działem rozwoju R&D

  • współpraca z siecią serwisantów zewnętrznych

  • wycena kosztów napraw dla klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie elektroniczne

  • doświadczenie w naprawach elektroniki

  • umiejętność lutowania powierzchniowego SMD i THT

  • obsługa przyrządów pomiarowych (multimetr, oscyloskop itd.)

  • czytanie schematów elektrycznych

  • dokładność i precyzja w wykonywaniu napraw

  • prawo jazdy (warunek konieczny)

  • dyspozycyjność – wyjazdy służbowe, zazwyczaj 1-2 dni

  • obsługa komputera

  • samodzielność

  • odpowiedzialność

  • mile widziane doświadczenie jako serwisant elektroniki w terenie

Miliony ludzi dziennie patrzy na nasze tablice informacji pasażerskiej by zdążyć na pociąg, tramwaj czy autobus. Tysiące spogląda na zmieniające się cyfry na tablicy wyników podczas sportowej rywalizacji. Setki osób przysłuchuje się efektom zainstalowanego systemu nagłośnienia podczas spektaklu.

Za to i za wiele więcej jesteśmy odpowiedzialni my :). Dołącz do naszego grona!

Przewiń do profilu firmy