Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

A.Z.I.A. ALERT

3 5006 000 brutto / mies.
  • Myśliwska 69, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Myśliwska 69

Zabrze

Twój zakres obowiązków

Firma A.Z.I.A. ALERT szuka pracowników na stanowisko specjalista elektronik - serwisant

Od 30 lat zajmujemy się techniczną ochroną mienia.

Zakres naszej działalności obejmuje:

systemy sygnalizacji włamania, napadu lub pożaru

systemy telewizji dozorowej systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy

systemy telewizji hotelowej sieci teletechniczne i centrale telefoniczne

sieci komputerowe

systemy inteligentnego budynku

instalacje elektryczne

zabezpieczenia samochodów

monitoring systemów alarmowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie o kierunku elektrotechnicznym, elektrycznym, elektronicznym

  • znajomość podstaw elektrotechniki, elektroniki

  • znajomość podstaw sieci LAN

  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

  • miejsce zamieszkania: Zabrze i okolice

  • dyspozycyjność

  • dokładność i rzetelność

  • zaangażowanie w wykonywane projekty

  • kreatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • aktualne uprawnienia SEP (posiadanie mile widziane)

To oferujemy

  • stabilną perspektywę zatrudnienia w firmie z  30-letnią historią

  • możliwości rozwoju

  • pracę w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole

  • miejsce pracy z dobrym dojazdem komunikacją miejską

O nas

Firma Autoryzowany Zakład Instalacji Alarmowych ALERT powstała w Gliwicach w 1990 roku, wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom rynku w dziedzinie technicznej ochrony mienia.

W roku 1996 firma została przeniesiona do Zabrza, na ul. Myśliwską 69, gdzie funkcjonuje do dnia dzisiejszego.

Obecnie firma oferuje systemy telewizji przemysłowej, kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, systemy inteligentnego budynku oraz sieci teletechniczne i komputerowe.

Firma ALERT brała udział w realizacji systemów technicznej ochrony mienia między innymi w Makro Cash and Carry, Lukas Banku oraz Polbanku, Poczty Polskiej, Zakładach Karnych, Sądzie Okręgowym w Katowicach, Urzędzie Miejskim w Zabrzu i wielu innych.

A. Z. I. A. ALERT posiada koncesję M.S.W.i A. na prowadzenie działalności w zakresie technicznej ochrony mienia a zatrudnieni specjaliści posiadają legitymacje kwalifikowanego pracownika zabezpieczenia technicznego.