Logo Pracuj.pl

Serwisant

Eko-Plast Sp. z o.o.O firmie

5 400–8 300
brutto / mies.
  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

- serwis zamontowanych okien, drzwi, rolet, żaluzji

- diagnoza usterek – zamawianie potrzebnych części zamiennych

- planowanie pracy i umawianie terminów z klientami

- wsparcie przy montażu w nietypowych sytuacjach

- współpraca z pracownikami montażu oraz produkcji w celu poprawy jakości

Nasze wymagania

Oczekiwania:

- minimum dwuletnie doświadczenie w produkcji lub montażu w jednej lub kilku branżach:

a) stolarka okienna i drzwiowa

b) branża osłonowa (rolety, żaluzje, markizy)

c) branża szklarska (kabiny, balustrady, ścianki całoszklane)

- dobra organizacja pracy

- komunikatywność i odpowiedzialność

- orientacja na rozwiązywanie problemów

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej

- staranność, koncentracja

- prawo jazdy kat. B

- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

Oferujemy:

- pracę w zgranym i zmotywowanym zespole

- praca na podstawie umowy o pracę, inne formy też możliwe

- wynagrodzenie na rękę 4.000 – 6.000 zł

O nas

Firma Eko-Plast Sp. z o.o. zajmuje się produkcją stolarki okiennej PCV i aluminiowej. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: [email protected]

Serwisant, zachodniopomorskie