Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

Paweł Komender Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Szkolna 30

Żółwin (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Diagnoza usterek, weryfikacja przyczyn powstania usterki

  • Przeglądy, konserwacja i naprawa urządzeń elektronicznych

  • Działania administracyjne m.in. prowadzenie magazynu części zamiennych, dokumentacji technicznej, raportów serwisowych

  • Kontakt z klientem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń

  • Umiejętność obsługi programów biurowych

  • Dobra organizacji pracy, skrupulatność, dokładność

  • Mile widziana praktyka w zakresie napraw elektromechanicznych urządzeń pomiarowych

  • Język angielski (poziom podstawowy)

To oferujemy

  • Umowa o pracę (cały etat)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań

  • Wsparcie techniczne i merytoryczne zespołu

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej dystrybutorem zróżnicowanych technologii

O nas

Dystrybutor precyzyjnych urządzeń pomiarowych dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i medycyny.