Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

Fortum Marketing and Sales Polska S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 godzin temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Fortum is a European energy company with activities in more than 40 countries. We provide our customers with electricity, gas, heating and cooling as well as smart solutions to improve resource efficiency. We want to engage our customers and society to join the change for a cleaner world. Together with our subsidiary Uniper, we are the third largest producer of CO2-free electricity in Europe. With approximately 19,000 professionals and a combined balance sheet of approximately EUR 69 billion, we have the scale, competence and resources to grow and to drive the energy transition forward. Fortum's share is listed on Nasdaq Helsinki and Uniper's share on the Frankfurt Stock Exchange

Aktualnie Spółka Fortum Marketing and Sales S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rozliczeń.

Zadania na tym stanowisku obejmują:

  • Rozliczenia finansowe, analizę oraz uzgadnianie sald Kontrahentów w systemie billingowym.
  • Księgowanie i weryfikacja płatności Kontrahentów.
  • Przygotowywanie danych podatkowych, weryfikacja i uzgadnianie rejestrów VAT, rejestrów akcyzowych, przygotowywanie JPK-VAT.
  • Przygotowywanie analiz oraz przedstawianie ich w wyniku raportów, prezentacji.
  • Udział w procesie zamykania okresów księgowych.
  • Wsparcie działu Księgowości i Controllingu w bieżących działaniach.
  • Obsługę zgłoszeń rozliczeniowych Kontrahentów.
  • Udział w procesach optymalizacji.
  • Komunikację i współpracę z innymi zespołami.

Twoje kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziane kierunki z zakresu rachunkowości, księgowości, ekonomii i pokrewne).
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office.
  • Zdolności analityczne.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Sumienność i systematyczność.
  • Zdolność szybkiego uczenia się, gotowość do podejmowania wyzwań i ciągłego rozwoju.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Nasza oferta

  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w dynamicznym, wpierającym się zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.
  • Możliwość zdobycia nowych kompetencji i rozwoju osobistego.
  • Doskonała atmosfera w pracy nastawiona na rezultaty.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Zajęcia z języka angielskiego.
  • Prywatna opieka medyczna po 1 roku pracy.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
Zainteresowany /-a?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas swojego CV za pośrednictwem narzędzia on-line. Tylko aplikacje przesłane za pośrednictwem narzędzia on-line będą rozpatrywane. Wysłany plik prosimy nazwać według wzoru: Imię_Nazwisko_CV.pdf

Proszę również o podesłanie próbki swojego tekstu na dowolny temat.
Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (znanego powszechnie jako RODO), informujemy, że:
  • • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fortum Marketing and Sales Polska S.A. z siedzibą przy ul. Jana Heweliusza 9, 80-890 Gdańsk, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000378299, NIP 781-18-61-610.
  • • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
  • • Ma Pani/Pan prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, prawo do żądania usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • • Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdzie Pani/Pan tutaj: https://www.fortum.pl/polityka-prywatnosci-kandydaci-do-pracy Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją na temat przetwarzania danych osobowych przez Administratora.
  • • W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z niniejszą informacją, prosimy o kontakt na adres e-mail: [email protected]
Do aplikacji prosimy dołączyć wybraną klauzulę następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fortum Marketing and Sales Polska S.A. z siedzibą przy ul. Jana Heweliusza 9, 80-890 Gdańsk jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko: Settlements Specialist."

Ogłoszenie archiwalne