Ta oferta pracy jest nieaktualna od 207 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

SharePoint Administrator

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice
    /MB/ISD/IIS/AT/GF2405

    To musisz umieć

    • Znajomość platformy SharePoint: wersja 2010 lub 2013
    • Znajomość serwerów aplikacyjnych IIS
    • Znajomość stosu narzędzi dla: SharePoint, Windows Server, SQL Server, Active Directory
    • Umiejętności programistyczne (skryptowanie w PowerShellu)

    Dodatkowo zapunktujesz za:

    • Doświadczenie w budowaniu aplikacji na platformie SharePoint (OOTB or custom)
    • Znajomość platformy .NET (C#, ASP.NET, ASP.NET MVC)
    • Znajomość przynajmniej jednej z technologii webowych (JavaScript, JQuery, CSS, AngularJS, Bootstrap)

    Jak pracujemy

    W ING Services Polska działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban.

    Content Management Servers Squad zajmuje się wdrażaniem i rozwojem technologii Sharepoint. Dla nas to platforma, której funkcjonalności i możliwości integracyjne, zapewniają dostarczanie usług biznesowych na najwyższym poziomie. Automatyzacja (PowerShell, System Center Orchestrator), Administracja (SHP, IIS, SQL) i Programowanie (C#,.Net, Angular, CSS, Shp Designer, Visual Studio) to nasza codzienność, za ich sprawą realizujemy wizję naszego produktu.

    umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
    8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
    Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mięści się nasze biuro

    Zakres obowiązków

    30%
      - R&D

    30%
      - Utrzymanie

    20%
      - Automatyzacja

    10%
      -Wykrywanie i naprawa błędów

    5%
      - Spotkania

    5%
      - Prace projektowe

    Pozostałe wymagania

    • Umiejętność podejmowania decyzji
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację w zespole
    • Zaangażowanie
    • Pozytywne nastawienia na samokształcenie się
    • Samodzielność
    W ING Services Polska dbamy o:
    Nad Twoja rekrutacją czuwają:

    Prosimy o przesłanie CV (wraz z podanym numerem referencyjnym  /MB/ISD/IIS/AT/GF2405
    w temacie e-maila) za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ING Services Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym firmom należącym do Grupy ING. Informuję, że niniejsza zgoda obejmuje aktualną rekrutację, jak i wszystkie kolejne prowadzone przez ING Services Polska Sp. z o.o.