Ta oferta pracy jest nieaktualna od 175 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

SharePoint Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do prestiżowego projektu informatycznego z branży bankowej poszukujemy osoby na stanowisko:

    miejsce pracy: Warszawa
    nr referencyjny: NK/SharePoint/WAW/11

    • Obowiązki:

    -          Projektowanie i wdrażanie rozwiązań SharePoint

    -          Budowa wewnętrznej witryny Banku

    -          Udział w projektach Klienta

    • Wymagania:

    -        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – ok. 2 lata

    -         Bardzo dobra znajomość platformy SharePoint

    -        Doświadczenie w technologiach ASP.NET oraz C#

    -        Doświadczenie w obszarze rozwoju technologii webowych (JavaScript, jQuery, HTML5, CSS3)

    -        Znajomość SQL/T-SQL/ MS-SQL Server

    -        Znajomość Microsoft Azure będzie atutem

    • Oferujemy:

    -          Stały rozwój kwalifikacji zawodowych

    -          Stabilną pracę wśród profesjonalistów

    -          Urozmaicony zakres prowadzonych projektów

    -          Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

    -          Prywatną opiekę medyczną

    Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres:

    rekrutacja@itkontrakt.pl

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko SharePoint Developer.

    Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.