Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

SHE Advisor / Ekspert ds. BHP

DY.CO, Partec System Sp. z o.o

  • Swobodna 6, Gajków (pow. wrocławski)
    Gajków (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Swobodna 6

Gajków (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie ocen ryzyka i rozważanie sposobów jego ograniczenia, wspieranie kierownictwa zakładu w planowaniu działań i ich realizacji.

  • Współpraca z regionalnym i globalnym zespołem HSE w zakresie spełniania wymagań systemu zarządzania, programów i planów doskonalenia.

  • Określanie bezpiecznych procedur operacyjnych, które identyfikują i uwzględniają wszystkie istotne zagrożenia.

  • Przeprowadzanie regularnych inspekcji zakładu w celu sprawdzenia, czy polityki i procedury są właściwie wdrażane.

  • Zapewnienie, że praktyki pracy są bezpieczne i zgodne z przepisami.

  • Przygotowywanie strategii bezpieczeństwa i higieny pracy oraz współdziałanie z polityką wewnętrzną.

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z kierownikami i pracownikami na temat zagadnień i zagrożeń związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy

  • Pomoc w prowadzeniu rejestrów, wyników kontroli i sporządzanie raportów sugerujących usprawnienia

  • Badanie i zgłaszanie incydentów i wypadków oraz tworzenie statystyk dla kierowników.

  • Utrzymywanie roboczej wiedzy na temat wszystkich przepisów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa oraz wszelkich zmian, które mają wpływ na branżę pracodawcy

  • Pomoc w tworzeniu raportów zarządczych, biuletynów i biuletynów.

  • Wspieranie zgodności z aspektami ochrony środowiska i bezpieczeństwa pożarowego na terenie zakładu

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym

  • Formalne kwalifikacje w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy (min. stopień BSc, pożądane: Niemcy FaSi, NEBOSH).

  • Szkolenia/kwalifikacje w zakresie bezpieczeństwa pożarowego i zarządzania środowiskiem

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz niemieckiego (warunek konieczny)

  • Umiejętność nawiązywania relacji ze współpracownikami

  • Doświadczenie w kontaktach z organizacjami regulacyjnymi.

  • Prawo jazdy, niezbędne do podróży służbowych (obsługa zakładów w Polsce oraz w Niemczech)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

DY.CO to europejska rodzina marek budowlanych z zakresu akcesoriów do betonu. Należy do przedsiębiorstwa DYWIDAG jako jedna z jego czterech jednostek biznesowych. Trzon działalności DY.CO stanowi produkcja i dystrybucja produktów dla budownictwa betonowego w sektorze budowlanym oraz inżynierii lądowej. Nasze marki obejmują wszystkie aspekty branży: fundamenty, hydroizolacje, połączenia konstrukcyjne, naprawy betonu, mocowania i dźwiganie prefabrykatów.

Polska siedziba DY.CO znajduje się w Gajkowie pod Wrocławiem. W 2019 roku DYWIDAG nabył polską firmę Partec, która wcielona została w jednostkę biznesową DY.CO. W Gajkowie produkowane i dystrybuowane są m.in. szalunki tracone i technologie zbrojeniowe, hydroizolacje, a także akcesoria do żelbetu.

DY.CO działa na rynku europejskim. Nasze przedstawicielstwa mają swoje siedziby m.in. w UK, Francji, Niemczech, Skandynawii, Półwyspie Iberyjskim czy Polsce. Zakłady produkcyjne marek DY.CO znajdują się w Polsce, Niemczech i Francji.

Przewiń do profilu firmy