Praca shift supervisor, Polska

Mamy dla Ciebie 4 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • 2 lokalizacji
    Zakres obowiązków: Planowanie i organizowanie pracy około 20-osobowego zespołu pracowników magazynowych, Motywowanie i rozwijanie pracowników, Koordynowanie prawidłowego funkcjonowania podległego działu i współpraca z innymi działami, Dbanie o...
    opublikowana: 19 października 2019
    • Bochnia
    KLUCZOWE ZADANIA: Zbieranie danych z obszaru produkcji, kontroli jakości i utrzymania ruchu Raportowanie KPI Reagowanie na zatrzymania i niezgodności (akcje krótkoterminowe) Nadzór nad wdrażaniem akcji długoterminowych (korygujących)...
    opublikowana: 17 października 2019
    • Łódź
    Do you have proven experience of working in an International Shared Service Centre environment? If so we would like to hear from you. Reporting to US Accounts Payable Supervisor. This position will be responsible for validating incoming invoices...
    opublikowana: 15 października 2019