Oferta pracy

Shift Leader

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Efektywna organizacja i koordynacja bieżącej pracy pracowników podczas zmiany (7-20 osób).

  • Dzienne monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcji.

  • Realizowanie założonego planu produkcji.

  • Bezpieczeństwo pracy oraz prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych.

  • Utrzymanie porządku i dyscypliny w obszarze produkcyjnym, m.in. wdrożenie i stosowanie standardu 5s.

  • Rozdzielanie i planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach.

  • Wdrażanie, motywowanie i ocenianie efektywności pracowników.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcyjnym

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 12 godzinnym czterobrygadowym

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność tworzenia grafików i kontrolowanie czasu pracy podległego zespołu

  • Znajomość Kodeksu Pracy

  • Znajomość i realizacja narzędzi Lean Manufacturing

  • Dobrą organizację czasu pracy

  • Nastawienie na realizację celów produkcyjnych

  • Umiejętność pracy w zespole i delegowaniu zadań pracownikom

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki współpracy – umowa o pracę, szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy.

  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje.

  • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej.

  • Dogodny dojazd do miejsca pracy.

  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych.

  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o. tworzy nowy wymiar światowego rynku motoryzacji i cały czas się rozwija!

Nowoczesny zakład produkcyjny w Biskupicach Podgórnych to najnowsza inwestycja koreańskiego koncernu LG w Polsce i jedyne miejsce w Europie, w którym od 2017 roku wytwarza się baterie litowo-jonowe do aut elektrycznych. Firma wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom branży automotive, produkuje komponenty do nowoczesnych aut przyszłości, a jej klientami są takie marki motoryzacyjne jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche. Zaawansowana technologia procesów produkcyjnych sprawia, że LG Energy Solution Wrocław jest wyjątkowym punktem na mapie współczesnego przemysłu motoryzacyjnego. Bliźniacze zakłady produkcyjne działają tylko w Korei Południowej, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.

Przewiń do profilu firmy