Oferta pracy

Shift Leader

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Efektywna organizacja i koordynacja bieżącej pracy pracowników podczas zmiany (ok. 7-20 osób).

  • Monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcji.

  • Realizowanie założonego planu produkcji.

  • Dbanie o bezpieczeństwo podczas pracy oraz prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych.

  • Utrzymywanie porządku i dyscypliny w swoim obszarze, m.in. wdrożenie i stosowanie standardu 5s.

  • Rozdzielanie i planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach.

  • Zarządzanie absencją pracowników.

  • Wdrażanie, motywowanie i ocenianie efektywności pracowników.

  • Dbanie o dobrą atmosferę w zespole (m.in. poprzez rozwiązywanie konfliktów)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcyjnym.

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 12 godzinnym czterobrygadowym.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Umiejętność tworzenia grafików i kontrolowania czasu pracy podległego zespołu.

  • Znajomość Kodeksu Pracy.

  • Znajomość i realizacja narzędzi Lean Manufacturing.

  • Dobra organizacja czasu pracy.

  • Nastawienie na realizację celów produkcyjnych.

  • Umiejętność pracy w zespole i delegowaniu zadań pracownikom.

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Mile widziane

  • Znajomość j. ukraińskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Czynny udział w projekcie greenfield – jedyna fabryka w Europie produkująca baterie litowo-jonowe na skalę masową.

  • Pracę w międzynarodowej firmie – jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).

  • Pakiet relokacyjny

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

  • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej.

  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje – możliwość zagranicznych podróży służbowych.

  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy.

  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

W LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o. tworzymy nowy wymiar światowego rynku motoryzacji i cały czas się rozwijamy! Jesteśmy jednym z największych na świecie producentów baterii litowo-jonowych do aut elektrycznych i jedynym tego typu zakładem w Europie. Od 2016 roku działamy w Biskupicach Podgórnych w gminie Kobierzyce pod Wrocławiem. Nasze baterie napędzają samochody takich marek jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche. Nasz zintegrowany system obejmuje produkcję wszystkich komponentów baterii – elektrody, ogniwa, moduły i akumulatory oraz serwis techniczny.

Zaawansowana technologia procesów produkcyjnych sprawia, że LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o. jest wyjątkowym punktem na mapie współczesnego przemysłu motoryzacyjnego. Bliźniacze zakłady produkcyjne działają tylko w Korei Południowej, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych. Nasza międzynarodowa firma stale się rozwija tworząc nowe miejsca pracy w wielu różnych działach. Produkcja baterii litowo-jonowych to wieloetapowy proces, dlatego cały czas potrzebujemy nowych inżynierów, techników oraz operatorów. Dołącz do nas i zmieniaj z nami oblicze współczesnej motoryzacji!

Przewiń do profilu firmy