Oferta pracy

Shift Leader / Kierownik Zmiany

Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions Sp. z o.o.

  • Łozienica (pow. goleniowski)

    Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem, dokonywanie ocen, przekazywanie informacji zwrotnej, motywowanie

  • Określenie codziennych celów oraz sprawdzanie ich realizacji

  • Monitorowanie zgodności standardów w procesach, produktywności, utrzymanie i monitorowanie SLA

  • Wykrywanie możliwości opóźnień w procesach, a także podział według specyfikacji produktywności

  • Zgłaszanie sugestii dotyczących optymalizacji procesów roboczych/procesów/zadań

  • Raportowanie do przełożonego

  • Wsparcie w obszarze rekrutacji i szkoleń pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średni/ mile widziane wyższe, preferowane kierunki: logistyka, transport

  • Minimum 2 -3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem powyżej 30 osób

  • Doświadczenie w logistyce magazynowej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Dobra znajomość programów Ms Office

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, szybkiego reagowania i podejmowania decyzji

  • Poczucie odpowiedzialności i umiejętności pracy w zespole

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • miesięczna premia uzależniona od wyników

  • Dofinansowanie do posiłków

Z początkiem kwietnia Ingram Micro połączyło się z CEVA Logistics. Dzięki temu znaleźliśmy się w 5 największych dostawców logistycznych

CEVA Logistics oferuje globalne rozwiązania w łańcuchu logistycznym łączące ludzi, produkty i usługodawców na całym świecie. - jesteśmy ekspertami w tym zakresie. Żyjemy logistyką każdego dnia. Jednak przede wszystkim wierzymy, że najważniejsi są ludzie, dlatego stawiamy na kulturę, w której panuje duch pracy zespołowej, a wszyscy traktują się z szacunkiem. My, w CEVA wspieramy własną inicjatywę naszych pracowników i dajemy im możliwość rozwoju zawodowego.

Dzięki 98 tys. pracownic i pracowników w prawie 1000 oddziałów na całym świecie CEVA oferuje szeroki wachlarz trafnych i kompleksowych rozwiązań na obszarze logistyki kontraktowej oraz zarządzania transportem. Dzięki niedawnemu przejęciu Ingram Micro Commerce & Lifecycle Services tworzymy jedną z wiodących, kompleksową ofertę usług e-commerce. Udaje nam się to dzięki zaangażowaniu i pasji naszych pracowników będących sercem naszego przedsiębiorstwa. Wciąż się rozwijamy - masz ochotę rozwijać się razem z nami?

Przewiń do profilu firmy