Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.

Shift Leader / Kierownik Zmiany

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Annopol 3, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna 8 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Annopol 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracą podległego zespołu z zapewnieniem wysokiej jakości i terminowości usług

  • Dążenie do osiągania wyznaczonych celów jakościowych i wydajnościowych

  • Organizowanie i koordynacja operacji magazynowych zgodnie z instrukcjami i standardami

  • Zapewnienie zasobów ludzkich niezbędnych do realizacji planu tygodniowego z wykorzystaniem dostępnych składów osobowych i prognozowanych wolumenów

  • Zarządzanie realizacją zamówień klientów

  • Podnoszenie jakości pracy, efektywności i umiejętności w podległym zespole

  • Dbanie o przepływ informacji wewnątrz działu

  • Monitorowanie wskaźników, przygotowywanie raportów, kontrolowanie transakcji magazynowych w systemie operacyjnym

  • Prowadzenie rozmów oceniających i dyscyplinujących z podległymi pracownikami oraz udzielanie feedbacku pracownikom

  • Dbanie o przestrzeganie standardów 5S, porządek w miejscu pracy, egzekwowanie przestrzegania zasad BHP

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w zarządzaniu operacjami w obszarze logistyki

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – budowanie ducha zespołu, motywowanie, delegowanie, budowanie atmosfery

  • Doświadczenie w pracy z systemem do ewidencji i rozliczenia czasu pracy podległego zespołu

  • Znajomość systemów magazynowych i doświadczenie w pracy z systemem operacyjnym, umiejętność pracy na dużej liczbie danych

  • Nastawienie na realizację celów i ciągłe doskonalenie

  • Zdolności organizacyjne i leadership

  • Umiejętność ustalania priorytetów i efektywnego zarządzania czasem

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku i wysokiej kulturze pracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pracę w nowoczesnym środowisku technologicznym

  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • ubezpieczenie NNW

  • dofinansowanie świąt i wakacji

  • deputat okularowy

  • dodatek stażowy

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. należy do Grupy Essilor z siedzibą we Francji, istniejącego od przeszło 170 lat na rynku światowego lidera w projektowaniu, produkcji i sprzedaży soczewek okularowych oraz sprzętu optycznego. W 2018 roku z połączenia Grupy Essilor oraz firmy Luxottica – globalnego producenta opraw okularowych znanych, eleganckich marek powstała EssilorLuxottica.

Od 2002 roku produkujemy w Warszawie, w największym i najnowocześniejszym laboratorium produkcyjnym Essilor w Europie, soczewki okularowe na indywidualne zamówienia naszych klientów z całej Europy. Naszą kluczową misją jest poprawiać jakość życia oraz jakość widzenia poprzez zapewnienie dostępu do innowacyjnych produktów najwyższej jakości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Nasze laboratorium recepturowe w Warszawie zatrudnia ponad 600 osób.

Przewiń do profilu firmy

Nasz zespół

Dołączając do naszego zespołu staniesz się częścią nowoczesnej i dynamicznej organizacji. Znajdziesz szansę na dalszy rozwój zawodowy oraz będziesz partycypował w jej wynikach i dalszym wzroście. Essilor Optical Laboratory Polska niezmiennie od ponad 18 lat stawia na innowacje i rozwój, ale jednocześnie zwraca szczególną uwagę na wzajemny szacunek oraz przyjazne nastawienie do współpracowników oraz wykonywanej pracy.

Szukamy osoby

Aktywnej i samodzielnej, o pozytywnym usposobieniu, lubiącej dobrą organizację pracy i wyzwania oraz budującej dobrą atmosferę w zespole. Nastawionej na długoterminową współpracę i udział w rozwoju firmy.